Slackline je o koordinaci, zapojení těch nejjemnějších svalů, o mysli o práci s motivací. Máme několik druhů individuálních lekcí (slackline, trickline, terepeutický slacklining, jogaslacklining..) stačí si vybrat v objednávkovém formuláři.

Pro jednoho i pro dva je celková cena za 60 minut 850 Kč.

Ano, je výhodnější přijít ve dvou. Ať jste ve slackliningu na jakékoli úrovni, nic není bez úsilí. Když vidíte snahu někoho druhého, rozproudí se ve Vás chuť znovu to zkusit. A je to vzájemné, vaše nadšení bude pro druhé také povzbuzující.

Co a jak:

  •   Slacklining je dobré zkoušet naboso nebo v botách s plochou měkkou podrážkou (klasické tenisky, conversky…) (vhodnost bot lze ozkoušet šlápnutím na okraj rohožky, pokud ucítíte, kde končí rohožka, ucítíte pak i kde je lajna).
  •   Vezměte si pro jistotu něco proti dešti a prochladnutí. Lehký déšť chůzi po lajně nevadí. Deka, karimatka, případně termoska s čajem se také hodí.
  •   Vezměte si pohodlné oblečení, které se případně může ušpinit.
  •   Slacklining není nebezpečný, ale při jeho učení budete často seskakovat z 20 – 40 cm výšky. Zvažte prosím, zda je to pro Vaše kolena, kotníky a páteř přijatelné.
  •   Uděláme vše pro to, abyste odcházeli s úsměvem a posíleným tělem i myslí. Ale účast v kurzu je na vlastní nebezpečí.

V případě špatného počasí bude kurz dopředu odvolán a přesunut na jiný termín.


Informace o kurzu

 Praha
 60 minut
 990 Kč
Přihlásit