Jogaslackline není o tom, jak se na lajně dokážeme “zamotat”, je to jako v józe o dýchání, o plynulosti, o aktivaci našich fyzických těl a zároveň o harmonii a zklidnění.

Půldenní workshop jógaslackline je záměrně určen pro lidi,  co mají zkušenost s jógou. Měli byste umět pozdrav slunci, zpevnit a narovnat své tělo (aktivovat pánevní dno, břicho, vytáhnout se za temenem, ale zároveň nechat žebra a zadek pěkně zastrčené, spustit ramena a cítit se dobře) a vědomé vedení dechu.

Žádný učený z nebe nespadl, takže jestli jste se s tímto ještě nesetkali, nezoufejte. Zajděte někam na jógu. Tohle není poslední kurz jógaslackline.

Se slackline mít zkušenost nemusíte. A pokud máte, jenom dobře.

Workshop je vytvořen, tak abyste si odnesli, co nejvíc. Od jednoduchých balančních cvičení, která rychle ovládnete. Po flow, při kterých si vzájemně pomůžeme, a která si pravděpodobně odnesete, jako inspiraci k další vzdušné józe.

lekce 2,5 hod.

cena za lekci 699,-/osoba.

Co sebou:

  • Jógamatku – začneme na zemi a i v průběhu workshopu se na ní budeme vracet.
  • Deku – pro případ chladnějšího počasí a pro závěrečnou relaxaci. Zimní lekce jsou indoor.
  • pití

Co a jak:

  •   Slacklining je dobré zkoušet naboso nebo v botách s plochou měkkou podrážkou (klasické tenisky, conversky…) (vhodnost bot lze ozkoušet šlápnutím na okraj rohožky, pokud ucítíte, kde končí rohožka, ucítíte pak i kde je lajna).
  •   Vezměte si pro jistotu něco proti dešti a prochladnutí. Lehký déšť chůzi po lajně nevadí. Termoska s čajem se může šiknout. (zimní lekce jsou uvnitř, není třeba tohoto vybavení)
  •   Vezměte si pohodlné oblečení, které se může trochu ušpinit.
  •   Slacklining není nebezpečný, ale při jeho učení budete často seskakovat z 20 – 40 cm výšky. Zvažte prosím, zda je to pro Vaše kolena, kotníky a páteř přijatelné.
  •   Uděláme vše pro to, abyste odcházeli s úsměvem a posíleným tělem i myslí. Ale účast v kurzu je na vlastní nebezpečí.

V případě špatného počasí bude kurz dopředu odvolán a přesunut na jiný termín.


Informace o kurzu

 Praha
 28. ledna 2018
 14:00 - 16:30
 2,5 hod.
 699,-/osoba
Přihlásit